:: Jihomoravský večerník 2.5.2005 ::

:: Jihomoravský večerník 2.5.2005 :: - Spory týkající se hospodaření

Moderátor jihomoravského večerníku Jaromír Šallé: "Spory týkající se hospodaření Českobratrské církve husitské pokračují. Patriarcha církve Jan Schwarz má podezření, že dochází k nezákonnému převodu majetku některých diecézí na společnosti s ručením omezeným. Dnes se proto rozhodl, že jednotlivé diecéze osobně zkontroluje. V Brně mu to ale dnes nedovolili. Vedení brněnské diecéze mu také fyzicky zabránilo v kopírování dokumentů, pro které na Moravu přijel. Roztržku musela řešit policie. Patriarcha zvažuje podání trestního oznámení."

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function MySQL_Connect() in /DISK2/WWW/cirkev-online.cz/www/sloupek/novinky.php:6 Stack trace: #0 /DISK2/WWW/cirkev-online.cz/www/knihovna/ct_2005_05_02.php(38): include() #1 {main} thrown in /DISK2/WWW/cirkev-online.cz/www/sloupek/novinky.php on line 6